5 Правил грамотного демакіяжу, який не зашкодить шкірі

Сьогодні багато хто з нас намагаються приділяти своїй шкірі особливу увагу — підбирати для неї гарну косметику, відвідувати косметолога, балувати себе різними СПА-процедурами. Однак звести нанівець ефект від всіх цих дій здатні банальні помилки в знятті макіяжу, які, на жаль, зустрічаються не так рідко. Про те, як проводити демакіяж грамотно, нам розповів косметолог-естетист центру медичного велнеса Wellcure & Float Studio Алена Білоусова.

Правило №1: Вибирайте правильні засоби

Правильний підбір засобів для зняття макіяжу — це основа основ. При цьому важливо, щоб косметика для демакіяжу не тільки відповідала вашому типу шкіри, але і мала оптимальний рівень pH.

Крім того, для видалення кожного виду косметики потрібно застосовувати певні засоби: приміром, міцелярно воду, лосьйон або тонік можна використовувати, щоб змити тональний крем або консилер, а для зняття важкого макіяжу краще вибрати засоби на масляній основі. Для зняття макіяжу з області очей також потрібно вибирати спеціальні засоби з позначкою «Для очей». Їх склад відрізняється, оскільки шкіра в цій зоні дуже тонка і чутлива.

Правило №2: Не зловживайте серветками та іншими експрес-засобами для зняття макіяжу

Сьогодні існує безліч експрес-засобів для сухого видалення макіяжу (читайте також: «Вологі серветки для демакіяжу і очищення: можна чи ні»). Це відмінний варіант для тривалих перельотів або інших випадків, коли немає можливості вмитися водою, проте зловживати ними не варто. Жодне з них не здатне зрівнятися по глибині очищення з класичним умиванням, тому воно як і раніше залишається основою грамотного видалення макіяжу.

Правило №3: Вмивайтеся ретельно, але дбайливо

В процесі вмивання важливо діяти м’яко, не терти і не розтягувати шкіру. Надмірні зусилля призводять до пошкодження гідроліпідної плівки, а це загрожує почервонінням, сухістю і іншими неприємностями зі шкірою. У той же час дуже важливо знімати макіяж ретельно, так як забиті косметикою пори, не змита туш під очима і в межреснічного просторі можуть стати причиною різного роду подразнень і навіть появи зморшок.

Засіб для вмивання краще змивати не відразу, а через одну-дві хвилини після нанесення. Якщо ж косметика так і не змилася, потрібно видалити залишки додатковими засобами. Наприклад, повністю зняти туш допоможе двофазний засіб.

Правило №4: Вмивайтеся водою оптимальної температури

Найкраще вмиватися водою кімнатної температури — 23-25 ​​°. Вона не тільки добре очищає шкіру, але і тонізує її. Однак вже після зняття макіяжу час від часу можна влаштовувати своєму обличчю контрастний душ, поперемінно вмиваючись то гарячою, то холодною водою. Важливий момент: закінчувати цю процедуру, як і при звичайному контрастний душ, слід прохолодним умиванням (читайте також: «Як правильно вмиватися»).

Правило №5: Користуйтеся рушниками правильно і частіше міняйте їх

Після вмивання не тріть обличчя рушником, щоб не травмувати і не розтягувати шкіру — просто промокніть його кілька разів. Самі рушники для обличчя теж краще міняти частіше, в ідеалі — щодня, так як у вологому середовищі шкідливі бактерії розмножуються дуже швидко.

Олена Білоусова — косметолог-естетист центру медичного велнеса Wellcure & Float Studio.

By

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code